Є питання? На даній сторінці зможете знайти відповідь на деякі з них:

Для отримання будь-якої інформації про наших докторів, послуги, підходах до пацієнта, місцем розташування, будь ласка, перегляньте цю зручну форму, або зателефонуйте за вказаними номерами.

 

Ми будемо раді почути від Вас, як ми можемо покращити Себе, щоб якісніше допомагати Вам. Перевага Нашої філософії лікування пацієнтів, ґрунтуються на принципах технологічної переваги, терпляче-орієнтованого підходу і переваги в перспективних дослідженнях. Вражаючий успіх «Медздравниця» заснований на постійній прихильності і інвестиціях в кожну з цих складових.

РССЦ «Медздравниця» — єдиний в регіоні та області центр, який пропонує повний спектр реабілітаційних послуг, включаючи в себе підбір медикаментів, корекцію дієти, фізичні вправи та духовний розвиток.

Реабілітація – це комплекс різнопланових лікувально-діагностичних заходів, направлених на покращення якості та тривалості життя пацієнта комплексним шляхом.

Якщо ви маєте хронічні серцево-судинні захворювання, відчуваєте поступове зниження працездатності, витривалості, відсутність контролю над артеріальним тиском, перебої в роботі серця та відсутності ефекту від приймання пігулок.

Холестерин це речовина ліпідної природи, яка виконує в організмі людини багато функцій, як гарних (входить у склад кліткових мембран та є основою для багатьох гормонів), так і поганих (є рухомою силою розвитку атеросклерозу, який приводить до ускладнень серцево-судинних захворювань). Для підтримання здоров’я в цілому, необхідно контролювати рівень «поганого» та «гарного» холестерину.

До медичного центру можна дістатися на маршрутному таксі №10, вийти слід на зупинці “ул.Воронезька” (кінцева зупинка) та повернутись пішки назад 100м. На маршрутних таксі № 87,96,39,49,66 слід вийти на зупинці “ул.Гудименко” і пройти 1км на північний схід.

Якщо Ви молоді та не маєте проблем зі здоров’ям, то для Вас оптимальним буде дотримання здорового харчування, регулярна фізична активність та відмова від шкідливих звичок. Тим пацієнтам, які мають хронічні захворювання рекомендується все вищесказане та системний прийом підібраної лікарем медикаментозної терапії.

Звичайна ЕКГ реєструє електричні потенціали роботи серця за короткий проміжок часу — поки Ви знаходитесь в стані спокою. Існує багато аритмій, які виникають при фізичному навантаженні, під час психоемоційного стресу тощо. Такі аритмії важко зафіксувати під час звичайного ЕКГ. В такому випадку використовується Холтерівський моніторинг, тобто безперервна реєстрація ЕКГ протягом 24 годин, під час якої пацієнт живе звичайним повсякденним життям. 

Спектр реабілітаційних заходів здійснено практично до всіх хронічних захворювань серцево-судинної системи (серцева недостатність, стенокардія, фібриляція передсердя, артеріальна гіпертензія), однак розв’язання питання про госпіталізацію приймається лікарем індивідуально в залежності від стану пацієнта.

Об’єм необхідних медикаментів, які повинні мати пацієнти суворо індивідуальні та підбирається лікарем в залежності від діагнозу та індивідуальних особливостей захворювання, гемодинаміки тощо.

Так, звичайно, пацієнти з інших міст приймаються в звичайному режимі, за попереднім записом.

Необхідно відрізняти терміни «високий тиск» і «гіпертонічна хвороба». Кожна людина адаптована під різний рівень тиску. Для деяких навіть підвищення до 130/80 мм рт. ст. буде вважатись «високим». Діагноз гіпертонічної хвороби ставиться у випадку, якщо у пацієнта відмічається стійке та довготривале підвищення АТ до 140/90 й вище.

Нашi контакти:

+380934201320 +38096401320 +380994201320