Зазвичай, перше враження є визначальним. Так ось, в даному випадку воно суто позитивне. Незважаючи на те, що центр відкрився лише тиждень тому, за той час, поки я вирішував свої питання, я зустрів кілька відвідувачів, які, відразу видно, прийшли сюди вже не в перший раз. Значить центр не потребує реклами, люди самі його знаходять. Сама будівля після капітального ремонту, чисто, світло, продумані всі побутові дрібниці (навіть бахіли є на вході). На території зручна стоянка, є де прогулятися і помилуватися природою і чудовим краєвидом на наше місто.

Персонал центру привітний, відповість на всі ваші запитання. Якщо чіплятися, то з мінусів можна відзначити деяку “необжитість” центру, але це з часом пройде. Також центр знаходиться в деякому віддаленні від основних маршрутів громадського транспорту, але з іншого боку тиша і природа при реабілітації тільки підуть на користь. Про ціни сказать нечего, так як у кожного свій рівень достатку. Але одне точно – відразу після відкриття вони повинні бути цікавими. Тому рекомендую не чекати чогось, а проявляти ініціативу, цікавитися і робити свої висновки.

Serhey

Ставлення персоналу до клієнтів залишає дуже приємне враження. Хочу висловити слова подяки медичним сестричкам Тетяні та Аллі за їх працю та професіоналізм; за оперативність, ввічливість та турботу, за доброту і увагу до людей.
Ви допомагаєте усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому хочеться побажати Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі. Зі святом – Днем медичного працівника!

Ludmila

Здрастуйте, я дочка однієї пацієнтки даного центру і хотіла б висловити величезну подяку всьому медперсоналу кардіологічного медцентру. Особливо хочу сказати величезне спасибі лікаря-кардіолога Мец В.А. який дійсно рятує життя багатьох людей без винятку за будь-яких обставин та вашого фінансового стану. Доктору УЗД діагностики Кравець Л.В., яка під час дослідження докладно виклала та розшифрувала наші результати, що не мало важливо для кожного з нас і все це супроводжувалося її відмінним настроєм та посмішкою. Також дякую мед.сестрам, які нас привітно зустріли, провели на необхідні нам дослідження, запитали про самопочуття тощо. тобто реально відчуваєш різницю між державною установою та приватною клінікою. При вході нас зустріли адміністратори, які доброзичливо ставляться до вас, можуть увійти у ваше становище і перенести передбачувану дату проходження дослідження або консультацію лікаря. так і дитині, а це дуже важливо у наш час. Всім раджу прийти саме в даний мед.центр, де вам допоможуть бути щасливою і здоровою людиною, рекомендую!

Анастасія

 

Обязательное поле

Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Заголовок для вашего отзыва.
Что вы о нас думаете?