Залишити вiдгук - Medzdrava

Зазвичай, перше враження є визначальним. Так ось, в даному випадку воно суто позитивне. Незважаючи на те, що центр відкрився лише тиждень тому, за той час, поки я вирішував свої питання, я зустрів кілька відвідувачів, які, відразу видно, прийшли сюди вже не в перший раз. Значить центр не потребує реклами, люди самі його знаходять. Сама будівля після капітального ремонту, чисто, світло, продумані всі побутові дрібниці (навіть бахіли є на вході). На території зручна стоянка, є де прогулятися і помилуватися природою і чудовим краєвидом на наше місто.

Персонал центру привітний, відповість на всі ваші запитання. Якщо чіплятися, то з мінусів можна відзначити деяку “необжитість” центру, але це з часом пройде. Також центр знаходиться в деякому віддаленні від основних маршрутів громадського транспорту, але з іншого боку тиша і природа при реабілітації тільки підуть на користь. Про ціни сказать нечего, так як у кожного свій рівень достатку. Але одне точно – відразу після відкриття вони повинні бути цікавими. Тому рекомендую не чекати чогось, а проявляти ініціативу, цікавитися і робити свої висновки.

Serhey

Ставлення персоналу до клієнтів залишає дуже приємне враження. Хочу висловити слова подяки медичним сестричкам Тетяні та Аллі за їх працю та професіоналізм; за оперативність, ввічливість та турботу, за доброту і увагу до людей.
Ви допомагаєте усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому хочеться побажати Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі. Зі святом – Днем медичного працівника!

Ludmila

 

Обязательное поле

Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Заголовок для вашего отзыва.
Что вы о нас думаете?

 

    Записатися на прийом
      Передзвоніть мені