Ми завжди поруч з Вами! - Medzdrava

Динамічне спостереження – ключ до щасливого життя, якщо Ви …

Річні абонентські пакети

Пакет «Кардіогод базовий» – комплексна програма, що забезпечує контроль кардіолога за станом вашого здоров’я на постійній основі. Лікар на зв’язку протягом дня – в будь-який момент ви можете звернутися з хвилюючим питанням. А якщо відчуєте себе недобре – безкоштовні звернення до лікаря протягом усього терміну дії пакета «Кардіогод базовий».

Пакет «Кардіогод розширений» – комплексна програма, що забезпечує контроль кардіолога за станом вашого здоров’я на постійній основі. Лікар на зв’язку 24/7 – в будь-який момент ви можете звернутися з хвилюючим питанням. А якщо відчуєте себе недобре – не тільки безкоштовні звернення до лікаря протягом усього терміну дії пакета «Кардіогод розширений», а й можливість екстреної госпіталізації зі знижкою 20%. Для клієнтів, які обирають пакет «Кардіогод розширений» діє додаткова бонусна програма.

Наявність електронної медичної карти – ще один безумовний аргумент на користь оформлення річного абонентського пакета. Онлайн-карта доступна в будь-якому куточку світу і дозволяє в кілька кліків отримати доступ до вашої медичної інформації, результатами обстежень і тд, що не тільки дозволяє вам і вашим рідним цікавитися станом здоров’я один одного, але і виступає надійною страховкою у разі звернення в будь-яку клініку , перебуваючи далеко від дому.

Програма «Кардіогод» в РССЦ «Медздравніца» представлена ​​в двох варіантах (пакетах) – Базовий і Розширений

Всі подробиці, наповнення пакетів і відмінність між ними з’являться на нашому сайті найближчим часом !!!

    Записатися на прийом
      Передзвоніть мені